Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  25 Kasım 2020 Çarşamba  -  
Plant Media | Bio Göl Havuz

Bio Göl Havuz

Hakkımızda
Maltepe Mah. Gençlik Cad. Kırağı Sk. 12/2 Çankaya / Ankara
Telefon : 0(312) 2303070 Faks :
E-Posta : bilgi@biogolhavuz.com Web : www.biogolhavuz.com
Bio Göl Havuz
“Bio Göl Havuz (Biyolojik Gölet ve Havuz Yapısalları)” Her geçen gün kendini her anlam da geliştiren, Yapısal Peyzajsektöründe uzmanlaşmış, zamanın ve değişen bahçe tasarım trendlerinin takipçisi olarak kendisini bu alanda ifade edebilen üretken, gelişime ve değişime açık bireylerden oluşan kadrosu ile müşterilerine en iyi sonucu kalite ve güven anlayışı temelinde sunmayı hedeflemektedir.
Hedef kitlemize kendi beğenilerimizi değil, müşteri isteklerini maksimum titizlik ile gerçekleştiren “Bio Göl Havuz(Biyolojik Gölet ve Havuz Yapısalları)” siz değerli müşterilerinin hayallerini kurduğu yaşam alanlarına profesyonel dokunuşlarla değer katar.
Bilindik seramik kaplı havuzların alternatifi sayılabilecek göletlere ve biyolojik yüzme havuzlarına karşı giderek artan ilgi bireylerin doğal olma isteğinin ve doğaya dönme ihtiyacının her geçen gün daha da arttığına işaret ediyor. 
Bio Göl Havuz olarak biyolojik gölet uygulamalarımızı hiçbir kimyasal madde kullanmadan suyu bitkiler, ortamdaki bakteriler ve tamamen doğa dostu filtreler ile arındırılmasını sağlayarak doğal ekolojik ortamlar kurguluyor ve tüm doğa dostlarının ayağına götürüyoruz. Yapay biyolojik göletlerin yapımındaki amaç; her geçen gün artan yoğun şehir hayatının, bizi uzaklaştırdığı birçok doğal güzellikten yalnızca bir kısmı olan gölet ve benzeri su oluşumlarının yaşam alanlarımıza kazandırmak.
Göletler, isteğe göre içerisinde suyu temizleyen ve aynı zamanda suda oksijen üreten bitkiler, balıklar, taşlar, çakıllar, kayalar, çevresinde su ile uyumlu olan ağaçlar ve sazlıklar gibi canlı ve doğal ögeleri bulundururken su oyunları sağlayan fıskiye, heykeller, iskeleler, kuş banyoları gibi mimari elemanları da barındırıyor. Yapay olarak hazırlanan göletler, parçası olduğu ekosisteme katkı sağlıyor. Biyolojik göletler istenilirse yüzülebilir olarak da tasarlanabiliyor.
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics