Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  26 Ocak 2021 Salı  -  
Plant Media | Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri

Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri

Hakkımızda
İStiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Altınova İş Merkezi No:67/110 Serdivan/SAKARYA
Telefon : 05321113532 Faks :
E-Posta : info@zelena.com.tr Web : www.zelena.com.tr
Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri
Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri
Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri
Zelena Peyzaj Tasarım Mimarlık Mühendislik Üretim ve Ticaret Hizmetleri

Group Zelena

Adını Slav dillerinde Yeşil anlamına gelen Zelena kelimesinden alan grubumuz, bünyesinde yeşile dair her alana hizmet verebilecek alt firmalar oluşturmuştur. Group Zelena, peyzaj mimarlığı, tasarım, peyzaj uygulama, mimarlık, mühendislik ve süs bitkileri üretim faaliyetleri alanlarında profesyonel kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir. 2005 yılı itibariyle süs bitkileri üretim faaliyetlerine kurucularımızın bireysel çabaları ve deneyimleri ile başlanmıştır. 1000 metrekarelik bir alanda başlayan üretim maceramız bugün 150.000 metrekareye ulaşmıştır. 2 Peyzaj Mimarı önderliğinde kurulan ve bu bağlamda görevlerini yerine getirmeye çalışan Zelena, üretim ve peyzaj uygulama faaliyetlerinin dışında teraryum, özel günler için konsept tasarımlar, canlı bitki materyali ile aranjman çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı-üretimi gibi konularda da hizmet vermektedir.  Kendisini Yeşil kelimesi ile bütünleştiren grubumuz, çatısı altındaki şirketlerine de bu görevleri yüklemektedir. 2016 yılında temelleri atılan Zelena, 2017 yılı itibariyle faal duruma geçmiştir. Group Zelena, grup çatısı altında her zaman yeşili düşünen ve yeşilden yana çözümler geliştiren firmaları ile sektöre hizmet vermektedir.

 

ZelenArt Design: Adını yeşil ve sanat kelimelerinden alan ZelenArt, yeşilin var olan sanatına katkıda bulanabilmek ve mevcut sanatsal dokuyu düşünerek korumacı çözümler getirmek için çabalayan profesyonel bir tasarım merkezidir. Peyzaj projelendirme, uygulama, mühendislik, iç mimarlık, dekorasyon gibi alanlarda hizmet veren ve grubun lokomotif firması olan ZelenArt Design, peyzaj mimarı, mimar, iç mimar, ziraat mühendisi, inşaat mühendisi kadrosuyla “Tek Bir Merkez, Sayısız Çözüm” yaklaşımını benimsemiştir. Ayrıca firmamız tüm çalışmalarını ‘CAD’ tabanlı programlarla, zengin görsellendirme tekniklerini esas alarak, plan ve planların 3D animasyonları şeklinde bütün olarak sunmaktadır.

Zelena Botanik: 12 yıldır devam eden üretim tecrübeleri ve gayretleriyle, 2017 yılında yeni bir çatı altında toplanarak profesyonel bir ekip ile mevcut başarıları daha ileriye taşıma hedefleri içerisine girilmiştir. Sakarya’nın verimli ovasında devam eden üretim faaliyetleri 2018 yılı itibariyle Bosna Hersek’in verimli ovalarına doğru genişlemiştir. Üretimi Türkiye iklim ve toprak koşullarında güç olan bazı üretim kalemlerini kardeş ülke Bosna Hersek’te üretmek üzere çıkılan yolda olumlu adımlar katedilmiştir. Bu bağlamda yakın zaman içerisinde Bosna Hersek’te üretim faaliyetlerine başlanacaktır. Türkiye’de kaliteli dış mekân süs bitkileri üretim faaliyetlerine katkıda bulunmak ve sektörün daha ileriye gitmesine yardımcı olabilmek bizlerin en büyük arzusudur. 

Zelena Garden: Peyzaj uygulamaları öncesi ve uygulamaları sırasında verilen profesyonel destek peyzaj uygulamaları sonrasında da bakım çalışmaları ile devam etmektedir. Zelena Garden bahçe bakımı, kişilere özel konsept tasarımlar, hediyelik ahşap süs eşyaları ve canlı bitki materyali, konulu ve kişiye özel teraryum çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı-üretimi gibi konularda hizmet vermektedir. Dekorasyon konusunda özel tasarım masalar, doğal ahşap-masif masa, sehpa ve koltuk tasarımları-üretimi, kitaplık ve mobilya tasarımı-üretimi, aydınlatma tasarımı-üretimi gibi birçok konuda yaratıcı detaylar ile çarpıcı örnekler ortaya koyma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics