Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  23 Şubat 2019 Cumartesi  -  

AĞAÇ AŞ’DEN İZMİR’DE SAHA ÇALIŞMASI


İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır, Ödemiş ve Bayındır’daki üreticilerle bir araya geldi. Ağaç AŞ ekibi bölgede bir hafta boyunca saha çalışması yapacak.


İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Faruk Kacır ve yanındaki ekibi Ödemiş’teki çalışmaları yerinde görmek ve saha taraması yapmak için kente geldi. Kacır, ayrıca Bayındır’da da temaslarda bulundu. Genel Müdür Faruk Kacır’a Üretim Lojistik Müdürü Abdulcebbar Özdemir, Satın Alma Müdürü Murat Cırık, Satın Alma Şefi Şükrü Ünlü, Üretim Lojistik Şefi Ali Burak Uluşahin ile Satın Alma Personeli Mesut Erçin eşlik etti.

SAHA ÇALIŞMASI İÇİN BURADAYIZ

Ödemiş’te üreticilerle birlikte bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem de katıldı. Ödemiş Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Genel Müdür Kacır, “Yıllardır İzmir ve Ödemiş üreticisiyle çalışmalarımız artarak devam ediyor. Yerli ve milli üretimi her zaman destekliyor, kaliteli üretim yapmaya gayret gösteriyoruz. Ödemişli üreticimizin çalışmalarını yerinde incelemek ve saha çalışması yapmak üzere buradayız. Çalışmalarımızın sektöre ve ekonomiye katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi. Ağaç AŞ ekibi bir hafta boyunca ilçede sektör üreticileriyle görüşerek saha çalışması yapacak.

ÇALI ÜRETİMİ PLANSIZ

Belediye Başkanı Mahmut Badem de “Sektör üreticilerinden aldığımız bilgilere göre çalı üretiminin plansız yapılmasından dolayı fazla çalı bitkileri bulunuyor. Çözüm üretmek amacıyla Başbakanımız ve Ankara’da siyasilerle konuyu görüştük. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ağaç AŞ her zaman olduğu gibi bugün de bize destek vermek üzere burada” dedi.

Daha sonra Bayındır’a geçen Faruk Kacır burada da üreticilerle bir araya geldi. AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen’i ziyaret etti.


21.06.2018
 

Yorum Ekle
Adınız *    
Soyadınız *    
E-Posta *    
Güvenlik Kodu *  
 
 
* Doldurulması zorunlu alanlarSektörel Haberler
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics