Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  7 Aralık 2019 Cumartesi  -  

SÜSBİR’DEN EDREMİT ÜYELERİNE ZİYARET


YÖNETİM KURULUMUZ EDREMİT’ DE ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ..


Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Dündar ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Bilgin, üyelerimizden S.S. Edremit Merkez İlçesi Akçay Bel. Ve Bostancı Köyü Tar. Kalk. Koop, Güner Çiçekçilik Fidancılık ve Çağatay Çiçekçiliği ziyaret etti.

Yapılan ziyarette, Edremit İlçesinde yapımı devam OSB ile ilgili karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Sektörde, kamu kurumlarının alımları durma noktasına kadar getirmesi, konut satışlarında son bir yıldır yaşanan yavaşlama ve bu bağlamda oluşan durgunluğun getirmiş olduğu ekonomik zorluklar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

 

Başkan Dündar, kurulacak OSB de ki yapılacak yatırımlarda ve üretilecek bitkilerde, Queen Tarım’ın yapmış olduğu başarılı ve ihracat yönlü çalışmalarının model alınmasının bölgede ki üreticilere oldukça faydalı olacağını dile getirdi.

Yönetim Kurulumuz adına Başkan Dündar, üretimde gelinen noktada iç piyasada ki daralmaların getirdiği zorluklar, üretim yapacağımız ürünlerde ki planlı üretim, yapacağımız yatırımların öncelikli ihracat pazarlarına yapacağımız bitkilerde ki kalite standartlarının satış yönü düşünülerek olması gerekliliğini ifade etti.


26.07.2019
 

Yorum Ekle
Adınız *    
Soyadınız *    
E-Posta *    
Güvenlik Kodu *  
 
 
* Doldurulması zorunlu alanlarSektörel Haberler
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics