Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  27 Mayıs 2020 Çarşamba  -  

İSTANBUL YEŞİL ALANLAR ÇALIŞTAYI


İSTANBUL YEŞİL ALANLAR ÇALIŞTAYI


İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ, kentin yeşil alanlarıyla ilgili çalışmaların masaya yatırılacağı “İstanbul Yeşil Alanlar Çalıştayı”’nı düzenleyecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak olan çalıştay, 5-6 Şubat 2020 tarihinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve iştiraki Ağaç ve Peyzaj AŞ. tarafından düzenlenecek İstanbul Yeşil Alanlar Çalıştayın da, “Yeşil Alanlarda Dönüşüm; Kimlik ve Sürdürülebilirlik Amaçlı Çözümler” temasıyla, peyzaj düzenleme çalışmalarında kentin dokusuna uygun ve onunla birlikte yaşayan, akıllı çözümler ile kaynakların daha verimli kullanılması konuları ele alınarak, yol haritası belirlenecek.

ÇÖZÜM VE PROJELER KONUŞULACAK

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açılış konuşmasını yapacağı “İstanbul Yeşil Alanlar Çalıştayın da, İstanbul’un gelişen kimliğini yansıtacak doğal bitki örtüsüne uygun yeşil alanlarının hayata geçirilmesi ve sürdürülebilir hale getirilmesi konularında alanında uzman akademisyenler, ilgili sivil toplum temsilcileri, kent paydaşları ve sektör temsilcilerinin katılımıyla çözüm ve proje önerileri görüşülecek.

13.01.2020
 

Yorum Ekle
Adınız *    
Soyadınız *    
E-Posta *    
Güvenlik Kodu *  
 
 
* Doldurulması zorunlu alanlarSektörel Etkinlikler
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics