Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  25 Kasım 2020 Çarşamba  -  

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Hazırlıkları Başladı


Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Koordinasyon Toplantısı Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR başkanlığında AKOM’da yapıldı.


Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR’in başkanlığında düzenlenen toplantıya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem YÜCE, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün ALTUĞ, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih SAVAŞAN, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet SARIBIYIK, Sapanca Belediye Başkanı Özcan ÖZEN, SÜSBİR Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa BİLGİN Sakarya Büyükşehir Fidancılık ve Peyzaj AŞ Genel Müdürü Uğur PULAT, Sapanca Tarımsal Kalkınma Kooperatifi , Arifiye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve STK temsilcileri katıldı.

Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Koordinatörü H. Remzi ADIYAMAN festival ile ilgili yaptığı sunumda, altyapı konusunda destek istedi. Organizasyon açısından festivalin sorunsuz ilerlediğini belirterek, bu yılkı hedefleri ortaya koydu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR, Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ni desteklediklerini ve bu festivalin her yıl daha da iyiye gitmesi gerektiğini vurguladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem YÜCE geçtiğimiz yıllarda festivale büyük destekler verdiklerini belirterek, bu durumun devam edeceğini imkânlar dâhilinde yapılabilecek her çalışmada yardımcı olacaklarını söyledi.

Toplantıda bulunan tüm katılımcılar gerekli desteği sunacaklarını belirtti.Toplantı sonucunda, festival alanının altyapı ve üstyapı çalışmalarının hızlandırılarak, alanın yılın her dönemi kullanılabilecek bir festival alanı haline gerilmesi kararlaştırıldı.


14.03.2020
 

Yorum Ekle
Adınız *    
Soyadınız *    
E-Posta *    
Güvenlik Kodu *  
 
 
* Doldurulması zorunlu alanlarSektörel Haberler
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics