Hoş Geldiniz, Ücretsiz Kayit Ol
Üye Girisi
Sepetim
Bugün;  18 Ocak 2021 Pazartesi  -  

Hakan TANRIVERDİ
Peyzaj Mimarı

 

 

Plant Media®
Telefon: 0264 211 43 10
E-Posta: info@plantmedia.com.tr

Değerli Meslektaşlarım!

Ülkemizde ve tüm dünyada büyük bir gelişim gösteren bitki ve peyzaj sektörü, gelişimine paralel olarak kurduğu yan sanayileriyle ve yatırımlarıyla büyük bir atılım göstererek tartışılamayacak bir seviyeye ulaşmıştır.

Bu gelişmeye uygun olarak, sektörde irili ufaklı birçok firmalar ortaya çıkmakla birlikte, sektörün etkin elaman yetiştiren üniversiteler, diğer kurumlar, ilgili sivil toplum örgütleri, sektör çalışanları ve öğrencilerle beraber yeşili ve çevreyi seven, koruyan ve kullanan büyük bir kitle de meydana gelmiştir.

Sizin için hazırladığımız portal, sektör ile alakalı konuların tartışıldığı forumlar oluşturarak, firmaların kendilerini diğer ilgili kurumlarla tanıştırmakla birlikte, küçük üreticilerle, büyük üreticileri buluşturmayı hedeflemektedir.

Bilgilerin ve verilerin çok hızlı gelişip yayıldığı bu çağda, sektörel haberleri size en hızlı şekilde ulaştırmak, öğrencilere ait bilgi bankası oluşturmak, peyzaj, orman ve ziraat fakültesi öğrencilerinin staj yapması, sektörü daha yakından tanıması ve mezunlarına iş bulmasıyla birlikte, firmaların kalifiye elaman ihtiyaçlarının karşılanmasını amaçlamaktadır.

Ayrıca güvenli bir ortamda online alışveriş imkanı, canlı destek hattı ile sektör ile alakaları dünya üzerindeki benzer topluluklara kolay ulaşım imkanı sağlamak ve firmalara reklam fırsatı sunmak, önemli hedeflerimiz arasındadır.

Sektörün her alanını gözler önüne sermek ve firmalar arası iletişim kurmak amacı ile hazırlanarak, sizlere kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinen şirketimiz, sektörün en büyük peyzaj topluluğu sloganı ile yola çıkmaktadır.

Sitemiz, çalışmalarını devamlı güncelleyen, ihtiyaç duyulan yeni konularla sizleri buluşturmayı hedefleyen bir internet sitesidir.

Hayırlı olması dileklerimizle, tüm camiaya sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Hakan TANRIVERDİ
Genel Yayın Yönetmeni

 
İ.B.B. Bahçe Market
Real Time Analytics